


Technical Specifications
| Model | YA-CP105 |
| Power supply Input | DC5V |
| Static Current | <100mA @ DC5V |
| Alarm Current | <150mA @ DC5V |
| Alarm Sound Level | >85dB/m |
| Wi-Fi | IEEE 802.11b/g/n, 2.4G |
| Radio Frequency | 433MHz (Europe) or 315MHz |
| Optional Accessories | 10 Remote Controls, 50 Sensors |
| Operating Temperature | -10 oC to +55 oC |
| Operating Humidity | 80% non condensing |
| Dimensions | 110(L)*62(W)*12(H)mm |
![]() Shenzhen Usafe Intelligent Technology Co., Ltd Tel: +86-755-28286305 Alibaba : szusafe.en.alibaba.com |
| Shenzhen Usafe Intelligent Technology Co., Ltd 粤ICP备17122624号-1 |